KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Çocuk Gelişimi

2019-2020 Güz Dönemi 1. ve 2. Sınıflar İçin Ders Programı-16.09.2019

2019-2020 Güz Dönemi Ders Programı ek'te sunulmuştur. Öğrencilerimize yeni eğitim-öğretim döneminde başarılar dileriz. 


ÇOCUK GELİŞİMİ PROGRAMI 1. SINIF I.ÖĞRETİM

2019-2020 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI

DERSLİK ED-K2-1

Saat

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

08:15-09:00


91131 TEMEL MATEMATİK

Öğr.Gör.F.YAŞAR

91101 Türk Dili I

Öğr.Gör.Zekeriya ARSLAN


 

09:15-10:00

ÇGE107 DRAMA

Öğr. Gör. Emine CAN MERCAN

91131 TEMEL MATEMATİK

Öğr.Gör.F.YAŞAR

91101 Türk Dili I

Öğr.Gör.Zekeriya ARSLAN


 

10:15-11:00

ÇGE107 DRAMA

Öğr. Gör. Emine CAN MERCAN

91103 Atatürk İlkeleri I

Öğr.Gör.H.ÇİFTÇİOĞLU

91125 Yabancı Dil I

Öğr.Gör.F.SÖNMEZ



11:15-12:00

ÇGE107 DRAMA

Öğr. Gör. Emine CAN MERCAN

91103 Atatürk İlkeleri I

Öğr.Gör.H.ÇİFTÇİOĞLU

91125 Yabancı Dil I

Öğr.Gör.F.SÖNMEZ



13:00-13:45

ÇGE127 ÖZEL EĞİTİM 1

Öğr. Gör. Sami DEMİRDÖĞEN

ÇGE113 ÇOCUKLA İLETİŞİM

Öğr. Gör. Sami DEMİRDÖĞEN

ÇGE103 ÇOCUK GELİŞİMİ 1

Öğr.Gör.Zekeriya ARSLAN


ÇGE105 ÇOCUK VE OYUN

Öğr. Gör. Neslihan AVAR VAYVAY

14:00-14:45

ÇGE127 ÖZEL EĞİTİM 1

Öğr. Gör. Sami DEMİRDÖĞEN

ÇGE113 ÇOCUKLA İLETİŞİM

Öğr. Gör. Sami DEMİRDÖĞEN

ÇGE103 ÇOCUK GELİŞİMİ 1

Öğr.Gör.Zekeriya ARSLAN


ÇGE105 ÇOCUK VE OYUN

Öğr. Gör. Neslihan AVAR VAYVAY

15:00-15:45

ÇGE109 ÇOCUK VE MÜZİK

Öğr. Gör. Betül ÇEBİ 

ÇGE129 SANAT VE YARATICILIK

Öğr. Gör. Betül ÇEBİ 

ÇGE103 ÇOCUK GELİŞİMİ 1

Öğr.Gör.Zekeriya ARSLAN

 

ÇGE105 ÇOCUK VE OYUN

Öğr. Gör. Neslihan AVAR VAYVAY

16:00-16:45

ÇGE109 ÇOCUK VE MÜZİK

Öğr. Gör. Betül ÇEBİ 

ÇGE129 SANAT VE YARATICILIK

Öğr. Gör. Betül ÇEBİ 

ÇGE109 ÇOCUK VE MÜZİK

Öğr. Gör. Betül ÇEBİ 

 


             

 

 

ÇOCUK GELİŞİMİ PROGRAMI 1. SINIF II. ÖĞRETİM

2019-2020 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI

DERSLİK ED-K2-1

Saat

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

15:00-15:45

ÇGE113 ÇOCUKLA İLETİŞİM

Öğr. Gör. Sami DEMİRDÖĞEN

91131 TEMEL MATEMATİK

Öğr.Gör.F.YAŞAR

91103 Atatürk İlkeleri I

Öğr.Gör.H.ÇİFTÇİOĞLU


 

16:00-16:45

ÇGE113 ÇOCUKLA İLETİŞİM

Öğr. Gör. Sami DEMİRDÖĞEN

91131 TEMEL MATEMATİK

Öğr.Gör.F.YAŞAR

91103 Atatürk İlkeleri I

Öğr.Gör.H.ÇİFTÇİOĞLU


 

17:00-17:45

ÇGE107 DRAMA

Öğr. Gör. Emine CAN MERCAN

ÇGE109 ÇOCUK VE MÜZİK

Öğr. Gör. Betül ÇEBİ 

 ÇGE103 ÇOCUK GELİŞİMİ 1

Öğr.Gör.Zekeriya ARSLAN

 

ÇGE105 ÇOCUK VE OYUN

Öğr. Gör. Neslihan AVAR VAYVAY

17:50-18:35

ÇGE107 DRAMA

Öğr. Gör. Emine CAN MERCAN

ÇGE109 ÇOCUK VE MÜZİK

Öğr. Gör. Betül ÇEBİ 

 ÇGE103 ÇOCUK GELİŞİMİ 1

Öğr.Gör.Zekeriya ARSLAN

 

ÇGE105 ÇOCUK VE OYUN

Öğr. Gör. Neslihan AVAR VAYVAY

18:40-19:25

ÇGE107 DRAMA

Öğr. Gör. Emine CAN MERCAN

ÇGE109 ÇOCUK VE MÜZİK

Öğr. Gör. Betül ÇEBİ 

ÇGE103 ÇOCUK GELİŞİMİ 1

Öğr.Gör.Zekeriya ARSLAN

91125 Yabancı Dil I

Öğr.Gör.F.SÖNMEZ

ÇGE105 ÇOCUK VE OYUN

Öğr. Gör. Neslihan AVAR VAYVAY

19:30-20:15

ÇGE127 ÖZEL EĞİTİM 1

Öğr. Gör. Sami DEMİRDÖĞEN

ÇGE129 SANAT VE YARATICILIK

Öğr. Gör. Betül ÇEBİ 

 

91125 Yabancı Dil I

Öğr.Gör.F.SÖNMEZ


20:20-21:05

ÇGE127 ÖZEL EĞİTİM 1

Öğr. Gör. Sami DEMİRDÖĞEN

ÇGE129 SANAT VE YARATICILIK

Öğr. Gör. Betül ÇEBİ 


91101 Türk Dili I

Öğr.Gör.Zekeriya ARSLAN

 

21:10-21:55



 

91101 Türk Dili I

Öğr.Gör.Zekeriya ARSLAN

 

             

              

Öğr.Gör.Sami DEMİRDÖĞEN

Çocuk bakımı ve Gençlik Hizmetleri

Bölüm Başkanı




ÇOCUK GELİŞİMİ PROGRAMI 2. SINIF I. ÖĞRETİM

2019-2020 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI

DERSLİK ED-K2-7

Saat

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

08:15-09:00

 

ÇGE209 YÖNLENDİRİLMİŞ ÇALIŞMA

Öğr. Gör. Sami DEMİRDÖĞEN

ÇGE219 SINIF YÖNETİMİ

Öğr. Gör. Neslihan AVAR VAYVAY

ÇGE201 OKUL ÖNCESİ EĞİTİM KUR.UYG-1

Öğr. Gör. Emine CAN MERCAN

 

09:15-10:00

 

ÇGE209 YÖNLENDİRİLMİŞ ÇALIŞMA

Öğr. Gör. Sami DEMİRDÖĞEN

ÇGE219 SINIF YÖNETİMİ

Öğr. Gör. Neslihan AVAR VAYVAY

 

ÇGE201 OKUL ÖNCESİ EĞİTİM KUR.UYG-1

Öğr. Gör. Emine CAN MERCAN

 

10:15-11:00

ÇGE217 MESLEK ETİĞİ

Öğr. Gör. Sami DEMİRDÖĞEN

ÇGE215 ÖĞRENME VE ÖĞRETME YÖN.

Öğr. Gör. Emine CAN MERCAN

ÇGE211 ÇOCUK VE RESİM

Öğr.Gör.Zekeriya ARSLAN

ÇGE201 OKUL ÖNCESİ EĞİTİM KUR.UYG-1

Öğr. Gör. Emine CAN MERCAN

ÇGE205 AİLE EĞİTİMİ

Öğr. Gör. Neslihan AVAR VAYVAY

11:15-12:00

ÇGE217 MESLEK ETİĞİ

Öğr. Gör. Sami DEMİRDÖĞEN

ÇGE215 ÖĞRENME VE ÖĞRETME YÖN.

Öğr. Gör. Emine CAN MERCAN

ÇGE211 ÇOCUK VE RESİM

Öğr.Gör.Zekeriya ARSLAN

 

ÇGE201 OKUL ÖNCESİ EĞİTİM KUR.UYG-1

Öğr. Gör. Emine CAN MERCAN

ÇGE205 AİLE EĞİTİMİ

Öğr. Gör. Neslihan AVAR VAYVAY

13:00-13:45

ÇGE207 ÇOCUK EDEBİYATI VE MEDYA

Öğr. Gör. Emine CAN MERCAN

ÇGE203 ÇOCUKLARDA DİL GEL.VE İLETŞ.BOZ.

Öğr. Gör. Betül ÇEBİ 

 

ÇGE201 OKUL ÖNCESİ EĞİTİM KUR.UYG-1

Öğr. Gör. Emine CAN MERCAN

 

14:00-14:45

ÇGE207 ÇOCUK EDEBİYATI VE MEDYA

Öğr. Gör. Emine CAN MERCAN

ÇGE203 ÇOCUKLARDA DİL GEL.VE İLETŞ.BOZ.

Öğr. Gör. Betül ÇEBİ 

 

ÇGE201 OKUL ÖNCESİ EĞİTİM KUR.UYG-1

Öğr. Gör. Emine CAN MERCAN

 

15:00-15:45

ÇGE207 ÇOCUK EDEBİYATI VE MEDYA

Öğr. Gör. Emine CAN MERCAN

ÇGE225 ÇOCUK HAKLARI VE KORUMA

Öğr. Gör. Sami DEMİRDÖĞEN

 

 

 

16:00-16:45

 

ÇGE225 ÇOCUK HAKLARI VE KORUMA

Öğr. Gör. Sami DEMİRDÖĞEN

 

 

 

       

 

              

Öğr.Gör.Sami DEMİRDÖĞEN

Çocuk bakımı ve Gençlik Hizmetleri

Bölüm Başkanı